Kultura a styl

Jakou barvu má vaše sexuální aura? Poznejte ji a dopřejte si nejlepší sex vašeho života

Zavřete oči a najděte si svou barvu

autor

Tereza Hromádková

05. května 2022

 
FOTO / Pexels
Aura je považována za neviditelné pole energie obklopující fyzické tělo člověka. Je ovlivněna naší náladou a emočním stavem a někdy i stavy ostatních. Různé barvy jsou přitom spojeny s různými kvalitami a emocemi. Aura každého z nás je obvykle kombinací barev, přičemž jedna je dominantnější než ostatní. Navíc může mít i vliv na kvalitu našeho sexuálního prožitku.
Reklama

Svou auru si můžete nechat vyfotografovat během čtení aury, udělat si rychlý kvíz o auře, nebo ji dokonce zkusit objevit sami tak, že se tiše zadíváte někam na své tělo nebo si budete třít ruce a následně je od sebe pomalu odtáhněte a uvidíte, zda se objeví nějaké barvy. Pokud jste zvědaví, co barvy znamenají v kontextu se sexuální náladou a prožitkem, pojďte se na to s námi podívat.

Barva vaší aury vám prozradí, jaký sex dnes prožijete

Aura je definována jako předpokládaná emanace (vyzařování čehosi) obklopující tělo živého tvora, na kterou mystikové, spiritualisté a někteří lidé, kteří praktikují doplňkové medicíny pohlížejí jako na podstatu jednotlivce a údajně ji mohou rozeznat lidé se zvláštní citlivostí. Vaše aura je jako vibrace, kterou posíláte ostatním. Každý z nás má však také sexuální auru, která se může den ode dne měnit.

Jak zjistit barvu své sexuální aury

Jak se naladíte na svou sexuální auru? Nejprve se musíte naladit na svou náladu. Začněte tím, že vše shrnete do několika slov. Cítíte se nervózní? Bystří? Milující? Nyní si pro tuto náladu představte melodii. Je jemná, něžná, smyslná nebo drsná? Nakonec zavřete oči a představte si nějakou barvu. Je pravděpodobné, že to bude barva, kterou vyzařujete a která určuje druh sexu, který dnes večer potřebujete prožít.

Když je vaše sexuální aura červená:

Vidíte kolem sebe nebo svého milence rudou auru? Červená aura znamená, že je čas na trochu potu a netradičních sexuálních zážitků. Máte nějaké tajné touhy, které jste se vždycky báli uskutečnit? Dnes je na ně čas. Dopřejte si sex na korbě náklaďáku a ponožky pro tentokrát nesundávejte. Chcete vyzkoušet tahání za vlasy? Dnes je váš den! Den, ve kterém není prostor pro princezny.

Když je vaše sexuální aura oranžová:

Cítíte se více emocionálně naladěni než je běžné? Oranžová je barva vaší druhé čakry. Zde je prostor pro smyslnost, romantiku, jemné svádění. Pusťte si s partnerem pomalou hudbu a nechte se hýčkat. Myslete na pomalu a smyslně s pohybující boky, dopřejte si bublinkovou koupel.

Když je vaše sexuální aura žlutá:

Cítíte se dnes trochu bláznivě? Chcete se chopit vlády a pro tentokrát určovat pravidla? Převzít kontrolu nad věcí? Pak vám tato barva předurčuje to udělat. Jste v plné síle, buďte na vrcholu, a to metaforicky i fyzicky. Žlutá je barva aury, při které když v posteli o něco požádáte, dostanete, co chcete.

Když je vaše sexuální aura zelená:

Cítíte se dnes extrémně jemně a máte mazlivou náladu? Pokud má vaše aura zelenou barvu, zaměřte se spíš na lásku a náklonnost než na sex. Cítíte silnou potřebu ujistit se, že je váš partner šťastný a spokojený? Hýčkejte ho, hlaďte ho ve vlasech, držte ho za ruku. V tomto rozpoložení cítíte, že chcete být raději v pozici toho, kdo dává, nikoliv přijímá.

Když je vaše sexuální aura modrá:

Pokud je barva vaší aury modrá, máte od sexu vysoká očekávání, protože vaše fantazie jede v těchto dnech naplno. Můžete zkusit s partnerem hraní různých rolí a užít si sex takový jako nikdy předtím.

Když je vaše sexuální aura fialová:

Fialová barva je spojována s vysokou mírou citlivosti a intuice. Sex s touto aurou půjde do hloubky a objevíte u něj své psychologické, empatické a intuitivní schopnosti. Sex pro vás bude jako modlitba, kterou zakončí padající hvězdy nebo silné zemětřesení.

Zdroj: horoscope.com, mindbodygreen.com.

Další zajímavé články